У Києві не очікуються аварійні відключення світла: деталі від "Укренерго"

Новини
У Києві не очікуються аварійні відключення світла: деталі від "Укренерго"

В українській столиці 21 листопада не прогнозують аварійних відключень електроенергії через удари російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із коментаря глави національної енергетичної компанії "Укренерго" Володимира Кудрицького, який він дав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, 21 листопада екстрених відключень світла не очікується, оскільки енергетичну мережу вдалося стабілізувати. Він зазначив, що обсяги споживання у понеділок будуть дещо більшими, оскільки це характерно для початку робочого тижня.

Нагадаємо, що в енергетичній компанії-постачальнику Yasno розповіли про те, яким алгоритмом йдуть відключення електроенергії в українській столиці. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого генеральним директором Yasno Сергієм Коваленком у соціальних мережах.

За його словами, коли енергетики розробляли графіки стабілізаційних відключень, то враховували всі райони Києва. У столиці кожну з трьох груп розбили на десять черг, щоб відключення відбувалися рівномірно. Ці черги розраховувалися за потужністю.

“Тобто коли потрібно стабілізувати систему менш ніж на 250-270 МВт, то відключаються лише певні черги всередині групи. Причому, припустимо, якщо зранку відключали 1-5 чергу, то ввечері – 6-10, завтра – можуть 3-8 тощо”, – пояснив Коваленко.

Він зазначив, що фахівці прораховують середній час без світла кожної черги, щоб не було перекосів, коли в одних світло вимикають набагато частіше, ніж в інших.

Київ24

Новини

18 Квітня 2025

КМДА провела тендер на закупівлю Renault Duster на мільйони гривень

Україна та США підписали меморандум про економічне партнерство та інвестиційний фонд

Кияни пропонують створити новий парк у центрі міста для відпочинку та озеленення

17 Квітня 2025

США проголосували разом із росією і білоруссю проти резолюції ООН щодо України

Студенти українського вишу здобули медалі на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Звільнений секретар Київради Бондаренко приєднався до партії УДАР

16 Квітня 2025

Держдеп США підтвердив візит Рубіо та Віткоффа до Парижа для переговорів щодо України

Рада продовжила воєнний стан і мобілізацію на 90 днів, один депутат – проти

Переговори щодо угоди про корисні копалини між Україною та США тривають

15 Квітня 2025

Військові зможуть самостійно призначати отримувачів виплат у разі полону

Зеленський вніс законопроєкт про продовження воєнного стану до серпня 2025 року

Заплановані зустрічі щодо безпекового контингенту в Україні

14 Квітня 2025

Сікорський: Угорщина блокує санкції та переговори щодо України в ЄС

Всі новини ⇢