Зловмисник нібито публікував у соцмережах матеріали російських радикальних структур, підконтрольних депутату російської Держдуми від партії «Єдина Росія».

Про це повідомили у Службі безпеки України.

У повідомленні зазначили, що у Києві викрили поширювача антиукраїнських пропагандистських матеріалів. «Використовуючи створену ним мережу інтернет-ресурсів, колаборант публікував матеріали російських радикальних структур, підконтрольних депутату російської Держдуми від партії “Єдина Росія” Євгенію Федорову. Саме цей депутат відомий як автор “теорії змови” та лідер екстремістського руху НОД”», – зауважили в СБУ.

За даними слідства, 47-річний киянин позиціонував себе як представник цієї організації в Україні. Пропагандистські матеріали з виправданням російської агресії він нібито поширював через власну мережу анонімних телеграм-каналів, спільнот у соціальних мережах та YouTube.

Під час обшуків у чоловіка вилучили техніку, з якої він нібито адміністрував онлайн-ресурси, та листівки з забороненою символікою. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) КК України.

Фото: Фейсбук