У Києві планують оголосити новий ландшафтний заказник

Новини
У Києві планують оголосити новий ландшафтний заказник

У Деснянському районі столиці природну територію чотирьох лісових кварталів планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення “Броварський ліс”. Про це повідомляє Київська міська рада, передають “Kyiv24”.

У повідомленні йдеться, що орієнтовна площа заказника складає 125 га. Заказник планують створити на території лісових кварталів № 70, 71, 77, 78 Броварського лісництва КП “Дарницьке лісопаркове господарство”.

Як розповів депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль, проєкт рішення розроблено з метою збереження лісової екосистеми, яка є осередком біорізноманіття та цінного природного угрупування різних видів тварин і рослин.

Територія, яка пропонована до заповідання, представлена лісовим масивом з великими ділянками малопорушених старовікових лісів. В її межах зустрічаються як типові для Полісся види флори і фауни, так і рідкісні види, які охороняються на національному та міжнародному рівнях.

“Наразі приналежність даної території до категорії рекреаційно-оздоровчих лісів обумовлює можливість проведення вибіркових та прохідних рубок дерев без огляду на природоохоронну цінність даних територій, тому невідкладно необхідно надати цій природній зоні охоронний статус”, – зазначила Депутатка Київради Юлія Лимар.

Нагадуємо, що Київська обласна рада створила нові та розширила заповідні зони. Депутати ухвалили рішення про створення та розширення 14 нових заповідних об’єктів в Київській області. Матеріали на заповідання цих об’єктів підготували фахівці КЕКЦ. На цих заповідних зонах будуть охороняти рідкісні види рослин, які занесені в Червону книгу.

Київ24

Новини

23 Липня 2024

Зла і дурна: Трамп відзначився образливим коментарем про Камалу Гарріс

Байден повідомив, що залишиться на посаді президента США до кінця терміну

22 Липня 2024

СБУ видала підозру настоятелю храму на Херсонщині, який закликав приєднатися до Росії

Російський військовий злочинець Ігор Стрєлков-Гіркін працюватиме «швачкою» — росЗМІ

поважаємо «важке, але сильне рішення»

21 Липня 2024

Хто буде за це платити: Зеленський прокоментував план Трампа про завершення війни «за добу»

У Трампа готують кампанію проти Гарріс, якщо вона замінить Байдена на виборах – NYT

Фіцо в розмові зі Шмигалем розкритикував перекриття Києвом постачання нафти з РФ до Угорщини – ЗМІ

20 Липня 2024

Низка поїздів «Укрзалізниці» затримується через нічний обстріл: деталі

Зеленський назвав версії вбивства Фаріон: Росія може бути причетною

Зеленський провів розмову з Трампом – домовилися про особисту зустріч

19 Липня 2024

З 1 серпня у Києві подорожчає цифрова транспортна картка

На Житомирщині диспетчери не вимикали світло споживачам, попри команди «Укренерго», а на Криворіжжі перевищували ліміти для населення

Всі новини ⇢