Зловмисник протягом 2 років завдавав шкоду економічній та сільськогосподарській незалежності держави, а також забезпечував значні надходження в бюджет країни–агресора.

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

За даними слідства, громадянин російської федерації зареєстрував в Україні декілька підприємств та здійснював керівництво ними за допомогою призначених керівників, також громадян рф. Розуміючи неможливість ввезення в Україну товарів підсанкційних виробників, службові особи вищевказаних підприємств протягом 2020 – 2022 років підробляли документи на імпорт, що дозволило ввезти в Україну, легалізувати та реалізувати незаконно ввезене майно національним споживачам на суму понад 300 млн грн.

Наразі відомо, що зазначені дії завдали шкоду економічній та сільськогосподарській незалежності держави, а також забезпечили значні надходження в бюджет країни–агресора.

У ході санкціонованих обшуків, виявлено та вилучено документи, які підтверджують протиправну діяльність, товарно-матеріальні цінності (мінеральні добрива, кормові добавки), у тому числі виробництва російських компаній, загальним об’ємом понад 6,4 тис. тонн. За рішенням суду на вилучені документи та товарно – матеріальні цінності накладено арешт. Загальна сума арештованих активів становить близько 150 млн гривень.

Досудове розслідування триває.

Фото: Фейсбук