У Києві проінспектували деякі райони: що перевіряли

Новини
У Києві проінспектували деякі райони: що перевіряли

У столиці проінспектували Солом’янський та Голосіївський райони. У цих районах перевіряли благоустрій та чистоту. Про це під час об’їзду районів заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Зокрема, були перевірені окремі об’єкти, які, за даними Департаменту благоустрою, потребують впорядкування. Усі вони мають бути приведені в нормальний санітарний стан незалежно від того, кому належать – комунальним чи приватним підприємствам.

10 травня інспекція обійшла території біля гаражних кооперативів неподалік кінотеатру “Тампере” (Солом’янський район), які перетворились на звалища. Також перевірені житлові будівлі, зокрема на вулиці Деміївській, та стан дитячих майданчиків. Було виявлено низку МАФів, що здійснюють нелегальну діяльність.

“Небезпечні та незаконні об’єкти будуть демонтовані, а на їхніх місцях виконають благоустрій, щоб не допустити повторно таких явищ”, – розповів Петро Пантелеєв.

Нагадуємо, що в Києві планують закрити два автобусні маршрути в режимі маршрутного таксі. Департамент транспортної інфраструктури розриває договори із недобросовісним перевізником, що працює на автобусних маршрутах №№ 150, 205, 599, 600. Маршрути №№ 599, 600 планують закрити, оскільки вони на окремих ділянках дублюються комунальним транспортом. Натомість кількість рухомого складу на маршрутах КП “Київпастранс” буде збільшено.

Київ24