З 21 травня подорожчає проїзд у приватних маршрутках Києва. Перевізники пояснюють це збільшеною вартістю пального та його відсутністю.

Про це розповіли в Асоціації перевізників Києва та Київської област, пише Сьогодні.

“Проїзд подорожчає майже у всіх приватних маршрутках Києва. Вартість проїзду становитиме 15 гривень на 90% приватних маршруток. Буквально на 7-8 коротких маршрутах вартість проїзду буде 12 гривень”, – розповів Ігор Мойсеєнко, голова Асоціації перевізників Києва та Київської області.

Подорожчання перевізники пов’язують із критичною ситуацією з пальним у країні, а точніше, з його високою вартістю та відсутністю на АЗС.

Також у рази подорожчали запчастини та паливно-мастильні матеріали.

“Собівартість проїзду зросла в рази та зменшився пасажиропотік. Більшість перевізників працюють собі на збиток. Подорожчання – це вимушений крок”, – додає голова Асоціації перевізників Києва та Київської області.

Водночас на маршрутах “Київпастрансу” вартість проїзду поки що не змінюється – 10 гривень. У комунальних маршрутках продовжують возити пасажирів за старими цінами. Місто виділяє дотації на комунальних перевізників, але скільки їм вдасться тримати старий тариф, поки що невідомо.

Фото: Фейсбук