Безпосередньої загрози Києву сьогодні немає, але військове керівництво розробило план оборони на випадок найгіршого сценарію – повторного наступу ворога.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» сказав начальник штабу Київської військової адміністрації Сергій Корнійчук.

«Безпосередньої загрози столиці сьогодні немає. Але враховуючи, що столиця – це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. Враховуючи це, ми готуємося до найгіршого сценарію – це повторний наступ», – сказав Корнійчук.

На випадок повторного наступу ворога військове керівництво розробило план оборони Києва, врахувавши усі недоліки й прорахунки під час такого наступу на початку війни.

«Ставляться завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони. В цьому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовки інфраструктури. В тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до кварталів у центрі міста», – зазначив Корнійчук.

Фото: Фейсбук