У Києві створять реабілітаційний центр для військових і цивільних

Новини
У Києві створять реабілітаційний центр для військових і цивільних

У Києві на базі Київської обласної клінічної лікарні №2 планують створити комплексний реабілітаційний центр для поранених військових і цивільних. Під час першого засідання робочої групи в Київській обласній військовій адміністрації відбулося обговорення відкриття закладу. Як повідомляють “Kyiv24”, відповідна заява з’явилася на сайті Київської ОВА.

У повідомленні зазначається, що в обговоренні комплексного реабілітаційного закладу взяли участь заступники голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк та Жанна Осипенко, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я Марія Кисельова, заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, директорка Департаменту охорони здоров’я Олена Єфіменко й представники з громадського сектору.

“Наразі в Київській області немає військового госпіталя, який би мав реабілітаційний центр із наданням комплексної профільної медичної допомоги тим, хто цього потребує. Під час першого засідання учасники робочої групи напрацювали “дорожню” карту створення реабілітаційного центру для поранених військових та цивільного населення”, – повідомили в Київській ОВА.

На засіданні було визначено, що заклад створять на базі Київської обласної клінічної лікарні №2. Планується, що створений заклад буде насмперед займатися ортопедичною реабілітацією. Першочергово сворять щонайменше 30 ліжко-місць.

Як повідомляли раніше “Kyiv24”, Київ готується відкрити військове кладовище поруч з Бабиним Яром. У Києві поряд з урочищем Бабин Яр планують створити військове кладовище, де ховатимуть загиблих українських воїнів. Кличко наголосив, що сьогодні Україна переживає велику трагедію й долає великі випробування, українські захисники гинуть за нашу свободу, тому нашим обов’язком є вшанування їхніх подвигів.

Також “Kyiv24” писали, що в Київській області виявили тіло ще одного вбитого росіянами цивільного: серед речей знайшли дитячу іграшку. Як зазначив Нєбитов, тіло чоловіка було виявлено в неглибокій могилі із саморобним хрестом. Наразі тіло вбитого мирного жителя передали на судово-медичну експертизу. Правоохоронні органи працюють над тим, щоб встановити особу загиблого.

Читайте на порталі “Kyiv24”: Київрада ухвалила рішення про фінансову підтримку учасників ТРО столиці. Київська міська рада 14 липня ухвалила рішення щодо надання фінансової допомоги учасникам територіальної оборони Києва. Також Київрада запровадила заохочувальний знак для тих людей, які виявили патріотизм і мужність під час війни.

Київ24

Новини

18 Червня 2024

Справа підтримки України буде однією з ключових під час головування Польщі в ЄС – уповноважена прем’єра

«Приймаю вітання» – депутат Ради Гончаренко відреагував на заочний вирок у Росії

Африканська країна відкликала підпис під комюніке Саміту миру

17 Червня 2024

Делікатеси для тварин: Київський зоопарк закупить овочі та фрукти

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

15 Червня 2024

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Саміті миру

«мир в обмін територію на – це анексія»

14 Червня 2024

«Нам потрібен мир, але найперше слід гарантувати безпеку України і Європи»

Всі новини ⇢