У Києві у парках та скверах з'являться готелі для комах: що це означає (Фото)

Новини
У Києві у парках та скверах з'являться готелі для комах: що це означає (Фото)

У парках та скверах української столиці планують поставити “готелі” для комах — два такі об’єкти з’являться на території Голосіївського парку в однойменному районі. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київського міського будинку природи.

За словами екологів, для створення так званих готелів Будинок природи спільно з управлінням екології та природних ресурсів КМДА та Національним природним парком Голосіївський запустив екологічний конкурс “Створи готель для комах”.

Його мета – популяризація теми збереження біорізноманіття комах у межах мегаполісу та виховання екологічної свідомості молоді.

“Адже саме корисні комахи відіграють чималу роль при запиленні рослин та боротьбі зі шкідниками, а так звані готелі допоможуть комфортно та затишно пережити зимівлю та зберегти види”, – сказано в повідомленні.

Учасникам конкурсу необхідно розробити проект готелю для комах та створити його макет. За макетами переможців конкурсу буде створено функціонуючі ентомологічні мікрозамовники в межах Києва.

Конкурс пройде у два етапи. Старт першого туру з 12 до 30 червня. Другий – 7 – 24 липня. Загальна кількість переможців – 12. У конкурсі можуть брати участь кияни та гості міста від 11 до 18 років.

Київ24