Обох водіїв відсторонили від керування.

Патрульні відділу безпеки дорожнього руху виявили на столичних маршрутах двох водіїв, які надавали послуги з пасажирських перевезень у стані сп’яніння. Про це повідомили у прес-службі поліції.

25 травня, близько 11-ї години, перевіряючи автобус “Рута” на бульварі Академіка Вернадського, інспектори встановили, що транспортний засіб не пройшов обов’язкового технічного контролю та кермувальник не надав посвідчення водія відповідної категорії.

Окрім того, під час спілкування з водієм поліцейські виявили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти освідування у встановленому законом порядку чоловік відмовився.

Іншого порушника патрульні зупинили на вулиці Закревського. Водій автобуса Аtaman теж здійснював перевезення пасажирів з ознаками наркотичного сп’яніння. Це підтвердив і висновок лікаря-нарколога з медичного закладу, куди порушника доставили для перевірки.

Обох водіїв відсторонили від керування. Інспектори склали на них протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Фото: Фейсбук