У Києві виявили залишки від боєприпасів «Град» (ФОТО)

Новини
У Києві виявили залишки від боєприпасів «Град» (ФОТО)

Столичні рятувальники виявили залишки від боєприпасів “Град” у Святошинському лісництві. Про це повідомляє КАРС “Київська служба порятунку”, передають “Kyiv24”.

Сьогодні підрозділ піротехнічних робіт КАРС “Київська служба порятунку” продовжив роботи з обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів території Святошинського лісництва, що в Святошинському районі столиці. Під час проведення робіт у ґрунті було виявлено небойову частину від боєприпасу РСЗВ “Град”. Це не перша знахідка в цьому лісі, на початку травня піротехніки КАРС вже знаходили в цьому лісництві схожі предмети.

Загалом протягом дня 4 піротехніки КАРС “Київська служба порятунку” обстежили близько 0,3 га території Святошинського лісництва. Крім цього, протягом тижня піротехнічний підрозділ проводить обстеження й Межигірського лісництва, яке розташоване в Оболонському районі міста. За три дні на наявність вибухонебезпечних предметів перевірено понад 1,0 га угідь.

Нагадуємо, що у Бориспільському районі громадянами виявлено підозрілі предмети. Рятувальниками після ідентифікації було встановлено, що дані предмети належать до вибухонебезпечних. Після обстеження предметів подано заявку на виклик групи піротехнічних робіт для подальшого знищення небезпечних знахідок.

Київ24