У Києві за підтримки ЮНІСЕФ волонтери проводитимуть творчі заняття для дітей та підлітків

Новини
У Києві за підтримки ЮНІСЕФ волонтери проводитимуть творчі заняття для дітей та підлітків

Діти та підлітки, які перебувають у столиці, зможуть регулярно відвідувати безкоштовні творчі заняття.

Так, у Києві за підтримки ЮНІСЕФ волонтери проводитимуть творчі заняття для дітей та підлітків. Небайдужих активістів у Києві обʼєднав Благодійний фонд “Клуб Добродіїв” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в межах проєкту “Спільно. Точки зустрічі”. 

Минулого тижня вже відбулися перші заняття у декількох локаціях Києва. З дітьми працюють волонтери, які попередньо пройшли тренінги та консультації психолога щодо взаємодії з дітьми, які отримали травматичний досвід.

До слова, усі активності є безкоштовними та покликані підтримати дітей і підлітків під час війни, залучити їх до творчості, спілкування з однолітками та пропрацювання своїх емоційних станів.  

“Наразі дітям важливо зрозуміти, що війна не може забрати в них дитинство, їхні вміння, талант, плани та мрії. Зараз їм потрібно забезпечити доступ до ресурсу (чим, власне є творчі заняття), стабілізувати стан та забезпечити спілкування у групах. Дітям та підліткам необхідно усвідомлювати, що будь-який їхній стан наразі – це нормально, ненормальні лише обставини навколо”, – зазначає психологиня Наталія Пашко.

Заняття проводитимуть регулярно: орієнтовно двічі на тиждень, а графік та список локацій доступний у Телеграм-каналі – за посиланням. 

Батьки також можуть відвідувати заняття разом з дітьми, а у випадку повітряної тривоги в столиці, обовʼязково буде організовано переміщення до укриття. 

Кожне заняття має свою тематику, повʼязану з однією галуззю мистецтва, креативними індустріями чи соціальними  аспектами життя. Серед тем, наприклад, казки, кінематограф, музика, архітектура та дизайн, медіа та комунікації, реклама та маркетинг, професійне майбутнє, місце у житті, тощо. 

Усі заняття адаптуються за складністю та тематиками під різний вік, який переважає на локації проведення. Активності ж складаються зі знайомства, практичної або тренінгової частини, роботи в групах, а також рефлексії. Так, наприклад, діти можуть написати листа собі у майбутньому, разом створити брендбук України, навчитися розпізнавати фейкові новини та навіть вигадати власний шифр або таємну мову.

Незабаром після старту творчих занять також планується проведення сесій психологічної підтримки для дітей та молоді. До них будуть залучені волонтери та професійні психологи, які перебувають у Києві. 

Нагадаємо, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює в більше ніж 190 країнах і територіях, щоб створити справедливіший світ для кожної дитини. За 75 років діяльності ЮНІСЕФ допоміг врятувати більше дитячих життів, ніж будь-яка інша гуманітарна організація світу.

Благодійний фонд «Клуб Добродіїв» вірить, що кожна дитина має право на безпечне та щасливе дитинство. А також шанс на успіх – незалежно від соціального статусу і життєвих обставин. Фонд офіційно зареєстровано 2016 року. Засновницею і керівницею на волонтерських засадах є Марія Артеменко.

Фото: pixabay

Новини

23 Квітня 2024

Зеленський каже, що домовився з Байденом про постачання ATACMS

22 Квітня 2024

На Київщині треба чекати змін у погоді: синоптики дали прогноз

ситуація найближчим часом буде «досить важка», але «Армагеддон не відбудеться»

Допомога США збільшує шанси України на перемогу – Єрмак

21 Квітня 2024

У Київському зоопарку за два роки побільшало тварин: кого вдалося врятувати

США можуть надіслати в Україну додаткових військових радників

Кулеба подякував Палаті представників Конгресу США

20 Квітня 2024

Малюська каже, що для мобілізованих засуджених створюватимуть окремі підрозділи

Україна та Європейський інвестиційний банк підписали меморандум щодо співпраці на 10 років – уряд

У Офісі президента повідомили про підготовку зустрічі Зеленського з Орбаном

19 Квітня 2024

«Чи справді життя скрізь є однаково цінним» – Зеленський на засіданні Ради Україна-НАТО про вибір для альянсу

У Кремлі відмовилися обговорювати прихильника фашизму Ільїна, якого цитує Путін

НАТО працює над можливістю передати Україні більше ППО, не лише Patriot – Столтенберґ

Всі новини ⇢