У Києві зупинили приватизацію Президент-готелю
Новини
Кабінет міністрів вчетверте скасував приватизацію Президент-готелю у Києві.
Відповідне розпорядження опубліковано на урядовому порталі.
Згідно з документом повноваження управління держчастки корпоративних прав у Президент-готелі передаються Державному управлінню справами.
Фонду державного майна доручено вжити заходів щодо припинення приватизації Президент-готелю та виключити його зі списку об’єктів великої приватизації.
Держава робила три невдалі спроби приватизації Президент-Готелю – у 2014, 2015 та 2017 роках.
У листопаді 2018 року Кабмін затвердив Concorde Capital інвестиційним радником з підготовки до приватизації та продажу держпакету (100% акцій) Президент-Готелю. А у серпні 2019 року господарський суд Києва розблокував процес його приватизації.
Станом на середину лютого 2022 року Concorde Capital оцінив стартову ціну приватизації готелю на рівні 390 млн гривень.
Президент-Готель – це 4-зірковий готель у центрі Києва. З 2009 року майно готелю є у користуванні будівельної компанії Квадр терміном на 25 років – до 2034 року. Згідно з держреєстром власником Квадра є кіпрська Фесанес Комершл Лтд. Її основними бенефіціарами (91%) вважаються два громадяни Кіпру, 9% належать компанії Л.А.Р.К. Бориса Кауфмана та кіпрській Уайарес Ентерпрайсіз Лтд.
Фото: ФДМУ
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →