У Київській області лікарка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації (ФОТО)

Новини
У Київській області лікарка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації (ФОТО)

У Київській області викрили лікарку, яка допомагала ухилятися від мобілізації військовозобов’язаним. Про це повідомляє поліція Київської області, передають “Kyiv24”.

Стало відомо, що завідуюча амбулаторії в одному із районів Київської області вимагала хабар за позитивний висновок лікарської комісії, який дозволяв ухилитись від мобілізації.

До лікарки звернувся 35-річний чоловік з проханням видати довідку про стан здоров’я його батька, який має 2 групу інвалідності та потребує постійного догляду. За допомогою такого висновку лікарської комісії син мав право ухилитися від мобілізації.

Вартість “послуги” становила 1000 доларів. Поліцейські затримали жінку при спробі отримання хабаря.

За фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою зловмисниці повідомили про підозру. Фігурантці загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадуємо, що в Києві викрито дві злочинні схеми ухилення від мобілізації. Одну зі схем організував голова військово-лікарської комісії одного із районів столиці. За гроші посадовець безпідставно оформляв своїм “клієнтам” документи про зняття з військового обліку за станом здоров’я.

Іншу схему налагодив керівник однієї із псевдоблагодійних організацій, який пропонував чоловікам виїхати за межі України як водіям гуманітарних перевезень.

Київ24