У Київській області викрито масштабне підпільне виробництво алкоголю (ФОТО)

Новини
У Київській області викрито масштабне підпільне виробництво алкоголю (ФОТО)

У Київській області викрито масштабне підпільне виробництво алкоголю та вилучено понад 15 тисяч літрів “продукції”. Про це повідомляє Київська міська прокуратура, передають “Kyiv24”.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури припинено протиправну діяльність групи осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією підакцизних товарів.

Слідством встановлено, що група осіб організувала незаконне виготовлення фальсифікованого алкоголю на території Київської області. Спиртовмісні суміші ділки розливали в тетрапаки та пластикову тару під виглядом відомих брендів.

У межах кримінального провадження 12 квітня правоохоронці провели санкціонований обшук в складських приміщеннях, розташованих у Київській області.

У ході слідчих дій вилучено майже 15 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю та 3,5 тисяч літрів спиртовмісної речовини, обладнання для масового виробництва спиртного, промислову лінію та тару для розливу.

Орієнтовна вартість вилученого фальсифікату та майна становить майже 4 млн грн. Разом з “товаром” правоохоронці вилучили автомобіль, у якому ділки зберігали продукцію.

Наразі призначені необхідні експертизи, вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадуємо, що на Київщині ліквідовано схему реалізації контрафактних тютюнових та алкогольних виробів на суму понад 12,1 мільйонів гривень. Зловмисники організували збут контрафактних тютюнових виробів відомих торгових марок без сплати акцизного податку на території Київської області. Вказану продукцію вони постачали з Чернівецької до Київської області, а потім реалізовували через мережу магазинів роздрібної торгівлі.

Київ24