Для консультації порадили звертатися до «Центру комунального сервісу».

Про це повідомили у  КП «Київтеплоенерго».

У повідомленні зазначили, що рахунки-повідомлення за квітень вже доступні в особистих кабінетах та платіжних банківських системах.

У КП зазначили, що у деяких квитанціях за квітень, в графі «перерахунок», присутні нарахування за опалення, що, фактично, було спожите у березні. Такі нарахування в деяких квитанціях з’явились за наступних умов:

  • Якщо послугу з постачання теплової енергії у будинку відключили на початку квітня.
  • Якщо було актуалізовано показники квартирних теплолічильників мешканцями столиці, які з початком війни не мали можливості їх передати вчасно та відповідно проведено перерахунок між квартирами будинку, а також здійснено коригування та перерозподіл обсягу спожитої теплової енергії за період коли послуга надавалась, тобто за опалювальний період.
  • У випадку, коли в деяких будинках контролери «Київтеплоенерго» отримали доступ до лічильників для звіряння показань лише в квітні, а отже було проведено коригування за попередні місяці – лютий і березень, коли показання зі зрозумілих причин не знімалися з будинкових лічильників тепла.
  • Відповідно до змін, внесених ЗУ №1060, у рахунках на оплату житлово-комунальних послуг за листопад 2021 у структурі плати за послуги теплової енергії та постачання гарячої води з’явилися нові рядки з платою за функціонування систем опалення і гарячого водопостачання.

За Методикою № 315 ця графа у платіжці знаходиться у блоці «Теплова енергія», бо для підготування гарячої води використовується той же теплоносій, що й для опалення. Платіж нараховується, якщо у будинку наявна система ГВП. Плата за функціонування системи гарячого водопостачання сплачується весь рік.

В будь-якому випадку, якщо виникають питання щодо нарахувань, клієнтам варто звернутися за консультацією до Центру комунального сервісу. Усі контакти доступні за посиланням.

Фото: Фейсбук