Гроші збирали через платформу UNITED24.

Про це повідомили у 1+1 media.

У повідомленні зазначили, що у межах благодійного телемарафону Save Ukraine – #StopWar на рахунок МОЗ вдалося зібрати понад 6 000 000 грн через платформу UNITED24. Кошти будуть відправлені на закупку рентген-апаратів С-арки для регіонів, що приймають поранених.

“Команда телемарафону Save Ukraine — #StopWar започаткувала збір коштів для закупки медичного обладнання, що є критично важливим в умовах війни. Тому мета придбати рентген-апарати, приблизна вартість яких складає 100 000 євро за одиницю, залишається. Для цього організатори та партнери телемарафону планують провести в червні та липні ряд акцій та проєктів, спрямованих на досягнення поставленої мети”, – зазначили у дописі.

Наразі збір коштів на платформі UNITED24 також триває. Зробити свій внесок можна за допомогою спеціальної форми за посиланням.

Нагадаємо, телемарафон Save Ukraine — #StopWar реалізований командами 1+1 media, фестивалю Atlas, Суспільне та Київстар, за підтримки футбольного клубу «Динамо Київ», Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства закордонних справ. Організовувати захід також допомагали: Havas, Semantic corpus, Pilecki-Institut, Vitsche.

Фото: Фейсбук