На малюнку — герб та прапор України, написи «Незламні» та «Азов-сталь».

Про це повідомили автори муралу ГО “Солом’янська платформа”.

У повідомленні зазначили, що мурал у Протасовому яру реалізували представники ГО «Солом’янська платформа», що об’єднує ініціативних мешканців Солом’янського району для створення комфортних умов життя на районі.

Відомо, що розмір малюнку приблизно 3×15-17м, на ньому зображено герб та прапор України, написи «Незламні» та «Азов-сталь». Мурал розташований на стіні навпроти будинку по вулиці Протасів яр, 39.

«Ми працювали два дні. Сьогодні ще покращимо герб. Ідея малюнку звичайно присвячена підтримці бійцям Азовсталі. Також привернути увагу до Маріуполя та незламності його захисників”, – розповів голова ГО «Солом’янська платформа» Артем Зінченко.

Він додав, що ГО «Солом’янська платформа» займається різними сферами, що пов’язані з життям району — від проведення футбольних турнірів до допомоги малозабезпеченним місцевим мешканцям, від толоки до протидії незаконним забудовам. Зараз має волонтерський штаб, домагає ЗСУ, біженцям та місцевим мешканцям. Працює польова кухня для всіх бажаючих по вулиці Солом’янська 33.

Фото: Фейсбук