Оновлення надасть змогу ефективно контролювати за станом житлово-комунальної інфраструктури.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 72 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Михайла Іщенка, протягом останніх років галузь житлово-комунального господарства зазнала суттєвих законодавчих та інституціональних змін, що може вплинути на якість надання житлово-комунальних послуг.

«Прийняття відповідного рішення забезпечить належний контроль за сферою житлово-комунального господарства і взаємодію між суб’єктами житлово-комунальної інфраструктури, вирішить питання функціонування об’єднаноï диспетчерської служби міста Києва. Ми прагнемо вжити заходи та усунути відповідні проблеми», – розповів Михайло Іщенко.

Депутат додав, що модернізація відбуватиметься відповідно до Стратегії розвитку міста Києва та Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки.

Фото: facebook