У столиці взялись за вирішення проблем кліматичних змін

Новини
У столиці взялись за вирішення проблем кліматичних змін

Підготовлено проєкт Плану дій  «Зелене місто» – комплексного документа, що включає заходи для вирішення проблем кліматичних змін та довкілля у плануванні розвитку міста.

Про це під час засідання Робочої групи Координаційної ради з розробки Плану дій «Зелене місто» повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА, керівник робочої групи Наталія Мельник.

«У співпраці міської влади та консультантів WS Atkins International Ltd підготовлено проект Плану дій «Зелене місто» з урахуванням пропозицій та зауважень, наданих членами Робочої групи, представниками міських комунальних підприємств, громадськістю. Проєкт документу підготовлено відповідно до методології ЄБРР», – сказала Наталія Мельник.

За її словами, наразі проєкт Плану дій «Зелене місто» включає заходи у сфері містобудування та міської мобільності, енергоефективності та теплопостачання, водопостачання та водовідведення, управління відходами, стійкості міста та управління даними.

Документ має пройти стратегічну екологічну оцінку, консультації з громадськістю та затвердження Координаційної ради з розробки Плану дій «Зелене місто». Після чого буде поданий на розгляд депутатів Київської міської ради.

Наталія Мельник також повідомила про те, що в рамках підготовки проєкту Плану дій «Зелене місто» були визначені екологічні виклики міста Києва та пріоритетність їх вирішення. З урахуванням цього було також розроблено  візію та напрацьовано стратегічні цілі та заходи.

Нагадаємо, Київ приєднався до Програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку «Зелені міста» у 2019 році. Сьогодні столиця спільно з командою залучених ЄБРР консультантів Atkins розробляє План дій «Зелене місто».

Фото: Фейсбук

Новини

26 Травня 2024

Працівників столичного компідприємства навчають за ізраїльською програмою

У Києві іноземець напав на чоловіка з ножем

25 Травня 2024

Куди піти на День Києва: святкова афіша міста

першого заступника директора усунули від обов’язків на час досудового розслідування

Міністри фінансів G7 обговорюють «потенційні схеми» використання активів РФ на допомогу Україні – Bloomberg

24 Травня 2024

ЄС хоче інвестувати прибутки із заморожених активів у виробництво зброї в Україні

Латвієць із розслідування «Схем» про західну електроніку для російських Су пов’язаний із розробником шпигунського софту РФ

Міністри фінансів країн G7 навряд узгодять деталі позики для України з доходів від активів РФ – Reuters

23 Травня 2024

Чехи менше підтримують членство України в ЄС, ніж угорці – опитування

Рада призначила нового суддю Конституційного суду

Білий дім відреагував на намір Іспанії, Ірландії, Норвегії визнати Палестинську державу

22 Травня 2024

Спікер Палати представників Джонсон підтримав дозвіл Україні бити по РФ американською зброєю

Рада ухвалила закон про єдину роумінгову зону з ЄС

Всі новини ⇢