У столиці взялись за вирішення проблем кліматичних змін

Новини
У столиці взялись за вирішення проблем кліматичних змін

Підготовлено проєкт Плану дій  «Зелене місто» – комплексного документа, що включає заходи для вирішення проблем кліматичних змін та довкілля у плануванні розвитку міста.

Про це під час засідання Робочої групи Координаційної ради з розробки Плану дій «Зелене місто» повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА, керівник робочої групи Наталія Мельник.

«У співпраці міської влади та консультантів WS Atkins International Ltd підготовлено проект Плану дій «Зелене місто» з урахуванням пропозицій та зауважень, наданих членами Робочої групи, представниками міських комунальних підприємств, громадськістю. Проєкт документу підготовлено відповідно до методології ЄБРР», – сказала Наталія Мельник.

За її словами, наразі проєкт Плану дій «Зелене місто» включає заходи у сфері містобудування та міської мобільності, енергоефективності та теплопостачання, водопостачання та водовідведення, управління відходами, стійкості міста та управління даними.

Документ має пройти стратегічну екологічну оцінку, консультації з громадськістю та затвердження Координаційної ради з розробки Плану дій «Зелене місто». Після чого буде поданий на розгляд депутатів Київської міської ради.

Наталія Мельник також повідомила про те, що в рамках підготовки проєкту Плану дій «Зелене місто» були визначені екологічні виклики міста Києва та пріоритетність їх вирішення. З урахуванням цього було також розроблено  візію та напрацьовано стратегічні цілі та заходи.

Нагадаємо, Київ приєднався до Програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку «Зелені міста» у 2019 році. Сьогодні столиця спільно з командою залучених ЄБРР консультантів Atkins розробляє План дій «Зелене місто».

Фото: Фейсбук

Новини

7 Грудня 2023

повторили важливість допомоги Китаю у запобіганні обходу РФ санкцій

там його очолив проросійський політик Драган Станоєвич

Байден звинуватив республіканців у «політичному шантажі» через провал допомоги Україні

6 Грудня 2023

Україна не прагне залежати від партнерів, але зацікавлена в співпраці

Верховний суд підтвердив – УПЦ (МП) має повернути Миколаївський собор у Кременці державі

Москва відкинула чергову пропозицію США про звільнення Вілана та Гершковича

5 Грудня 2023

Грузинський омбудсмен цього тижня відвідає Київ і Варшаву

WP проаналізувала контрнаступ України, який назвала «провальним»

Словенія до кінця року передасть Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування – Мінекономіки

4 Грудня 2023

Нардеп від ОПЗЖ відряджався в Угорщину на 6 днів, а пробув за кордоном 2 місяці і зустрічався з нев’їзним соратником Орбана – «Схеми»

Колишній «регіонал» Шпенов подав заяву на складання мандата – Стефанчук

це фейк, просять не писати туди

Всі новини ⇢