Кияни можуть висловлювати свої пропозиції та зауваження до роботи.

Попри воєнний стан і складну економічну ситуацію в країні, всі комунальні підприємства з утримання зелених насаджень Києва працюють на повну потужність. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

«Усі комунальні підприємства з утримання зелених насаджень у Києві працюють на повну потужність. Це значить, що наші парки і сквери будуть чистими і доглянутими. І чекають на ваш візит. При цьому закликаю вас: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Як тільки ви їх почуєте, направляйтесь одразу в найближчі укриття. Друзі, сьогодні кожен із нас робить усе можливе для перемоги. А ми робимо все для того, щоб зустріти цю перемогу в зеленому і квітучому Києві», – наголосив Возний.

Він також закликав киян залишати свої пропозиції та зауваження до роботи комунальників на електронну адресу [email protected].

Нагадаємо, що у столиці працює майже 700 озеленювачів, які прибирають парки, проводять весняний догляд за рослинами, видаляють аварійні та сухостійні дерева і висаджують нові.

Фото: Фейсбук