«Українська команда» забезпечила медикаментами захисників та лікарні, – Артур Палатний розповів про роботу волонтерського штабу

Новини
«Українська команда» забезпечила медикаментами захисників та лікарні, – Артур Палатний розповів про роботу волонтерського штабу

Волонтерський штаб “Українська команда” передав воїнам на Сході медикаменти та продукти харчування, а переселенцям – 4 тонни хлібобулочних виробів. Про це повідомив керівник штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

“Тернопільська команда та Микола Люшняк передали продукти, засоби гігієни, медикаменти та інші речі першої необхідності для підрозділа ветеранів війни, які захищають нашу країну у найгарячіших точках, та для воїнів-добровольців з “Кременецької сотні”. Київська команда передала воїнам, які знаходяться в районі Павлограда, Краматорська, Костянтинівки та Миколаєва, вантаж з продуктами тривалого зберігання та засобами гігієни. Сумська команда також передала ліки та товари медичного призначення захисникам”, – повідомив Палатний.

Він розповів про волонтерську підтримку лікарень та центрів соціального обслуговування населення.

“Тернопільська команда та Микола Люшняк передали 2 тони курятини від МХП пацієнтам Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні реабілітації, яка сьогодні допомагає людям, що постраждали внаслідок бойових дій. Київський онкологічний диспансер отримав від “Української команди” 10 тисяч шприців, 15 тисяч голок, 2 тис. катетерів та 1 тис. канюль. Волонтери з Новомосковська та Юрій Брагін передали у міський Центр соціального обслуговування ролатори для людей з обмеженими фізичними можливостями. Київська команда передала у Центр соцзахисту понад 4 тонни хлібобулочних виробів, які роздадуть соціально незахищеним мешканцям столиці у різних районах”, – зазначив керівник “Української команди”.

За його словами, волонтери “Української команди” з Дніпропетровської області та Віталій Жеганський розвезли переселенцям продуктові набори та іграшки для дітей. А Київська команда роздала продуктові набори та гігієнічні засоби переселенцям, літнім людям та сім’ям, які мають дітей з інвалідністю.

Артур Палатний подякував українським і закордонним партнерам за допомогу та волонтерам за щоденну роботу.

Як повідомляли раніше “Kyiv24”, поплатилась за свої слова: студентку з Київщини відрахували з університету за підтримку ворожих поглядів. Із Білоцерківського національного аграрного університету відрахували студентку за те, що вона публічно закликала українців скласти зброю й прийняти Росію “з добром”. Студентка своїми висловами підтримала окупантів, тому представники навчального закладу повідомили про неї СБУ й Національній поліції України.

Київ24

Новини

17 Червня 2024

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

15 Червня 2024

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Саміті миру

«мир в обмін територію на – це анексія»

14 Червня 2024

«Нам потрібен мир, але найперше слід гарантувати безпеку України і Європи»

Росія отримала від КНДР до 5 млн артилерійських снарядів – Міноборони Південної Кореї

Канада розширює санкції проти Росії

13 Червня 2024

У Києві прокурор привласнив речовий доказ – мільйонну суму

Зеленський анонсував «важливі рішення» й укладення безпекових угод зі США й Японією

Всі новини ⇢