Українські рапіристки — срібні призерки чемпіонату Європи U-23 в командній першості
Головне![Українські рапіристки — срібні призерки чемпіонату Європи U-23 в командній першості Українські рапіристки — срібні призерки чемпіонату Європи U-23 в командній першості](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-26_23-09-49-e1685132152337.jpg)
Як повідомляється, на шляху до медалі підопічні Ольги Лелейко перемогли суперниць з Польщі (43:40) та Румунії (41:40), але у фіналі поступилися команді Франції (28:45).
Наші віцечемпіонки: Ольга Сопіт, Аліна Полозюк, Крістіна Петрова та Дарія Миронюк.
У збірної України вже три медалі молодіжної континентальної першості в угорському Будапешті. Дві нагороди у Ольги Сопіт, яка крім командного «срібла» також здобула «золото» в особистій першості.
Перший же день змагань приніс нагороду збірній України: на найвищу сходинку п’єдесталу в особистій першості зійшла 20-річна рапіристка з Києва Ольга Сопіт. Золото, яке виборола підопічна Алли та Дмитра Миронюків у Будапешті, стало історичним для українського фехтування, адже раніше нашим представникам у цьому виді зброї не вдавалося потрапити до числа призерів на чемпіонатах Європи U-23.
Відомо, українські команди вдруге в історії взяли участь у Всесвітньому фіналі олімпіади креативності.
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →