Українські військові ліквідували окупантів, які катували мирних жителів у Бучі

Новини
Українські військові ліквідували окупантів, які катували мирних жителів у Бучі

Військовим Збройних сил України вдалося ліквідувати росіян з 64-ї окремої мотострілецької бригади, які катували мирних жителів Бучі під час окупації Київської області. Як повідомляють “Kyiv24”, таку заяву зробили в Телеграм-каналі СтраКому Збройних сил України.

“русня показала фото знищених окупантів зі складу 64 окремої мотострілецької бригади з Хабаровська. Саме ця бригада окупаційної армії брала участь у катуваннях українців у Бучі на Київщині”, – йдеться в повідомленні СтратКому ЗСУ.

Як повідомляли раніше “Kyiv24”, у Білій Церкві чоловік пограбував 8-річну дівчинку та втік. У Білій Церкві зловмисник пограбував 8-річну дівчинку, вирвавши з її рук телефон. Наразі правоохоронні органи вже спіймали чоловіка й повідомили йому про підозру. Хоча в районі нападу й не було відеокамер, поліції все ж вдалося затримати грабіжника. Ним виявився 31-річний житель села Бикова Гребля. Зловмисника вже помістили до ізолятора тимчасовго тримання. Це вже не перша грабіжка на його рахунку, він уже судимий за крадіжки й шахрайство.

Також “Kyiv24” писали, що в Києві водій авто на швидкості протаранив блокпост: рятувальники повідомили подробиці. Рятувальники зазначили, що легковий автомобіль на швидкості врізався в бетонну опору. Водія авто затиснуло між сидінням і панеллю приладів. Рятувальникам вдалося деблокувати чоловіка й передати лікарям. Також рятувальники змили з дороги пальне, щоб воно не зайнялося. Наразі правоохоронні органи встановлюють причини й обставини ДТП.

Читайте на порталі “Kyiv24”: постраждалі від підтоплення річки у Демидові отримають фінансову допомогу. Люди, які постраждали від підтоплення річки Ірпінь у Демидові, отримають по 20 тисяч гривень. Рішення про надання фінансової допомоги ухвалили на сесії Димерської селищної ради. З обласного бюджету для цього було виділено 2 млн 400 гривень.

Київ24

Новини

28 Березня 2023

Федоров повідомив, що в Україні створені перші ударні роти безпілотників

Війська РФ завдали ракетного удару по Богодухову на Харківщині, постраждав літній чоловік

Вулицю в Хмельницькому назвуть на честь Монастирського – «Слуга народу»

США підтримують створення «гібридного трибуналу» для розслідування агресії Росії проти України

Розміщення ядерної зброї РФ в Білорусі не стане підставою посилювати мобілізацію – Веніславський

У Київській області сталася смертельна ДТП з двома загиблими

У Польщі заарештували іноземця за підозрою у шпигунстві на користь Росії

У Чехії можуть висунути звинувачення колишньому радянському військовому у справі про вибух на складі у 2014 році

Найзапекліші бої тривають за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку – Генштаб

27 Березня 2023

Окремих хвиль мобілізації немає, все відбувається у плановому порядку – Маляр

Генпрокуратура Росії визнала «небажаною» українську організацію «KpимSOS»

двоє людей загинули, 29 – поранені

«Путін розміщує ядерну зброю в Білорусі через контрнаступ ЗСУ» – керівник білоруської ініціативи ByPol

Всі новини ⇢