31 січня в костелі завершили протиаварійні роботи.

У костелі святого Миколая встановили розп’яття Ісуса Христа в центрі храму, як це було від початку його функціонування. Про це повідомляє римо-католицька парафія костелу.

«За радянських часів хрест спрофанували, вівтар знищили і поставили вівтар для чогось іншого. І ось майже за 90 років хрест повертається на своє місце – у 2022 році, році Господнього Хреста», – йдеться у повідомленні.

Перед цим у костелі святого Миколая відновили богослужіння, виконали протиаварійні роботи, винесли сміття, замінили електромережі, вікна та покриття.

Представники парафії залишилися невдоволені станом стелі.

Згодом стало відомо, що концертного органу в костелі більше не буде, і деякі благодійники обурилися цьому. Інвестбанкір Сергій Будкін заявив, що він не планував жертвувати кошти виключно в інтересах римо-католицької церкви.

Міністр Ткаченко запевняє, що реставрацію фасаду костелу святого Миколая почнуть у березні. Він також обіцяв, що реставраційні роботи в костелі можуть завершити до 1 червня 2022 року, і будівлю передадуть в користування римо-католицької парафії. Загальну вартість відновлення в Мінкульті оцінювали мінімум у 75 мільйонів гривень.

Фото: Фейсбук