В Київраді створять робочу групу щодо надання послуги «соціальне таксі»

Новини
В Київраді створять робочу групу щодо надання послуги «соціальне таксі»

У Київській міській раді створять робочу групу для напрацювання алгоритму надання соціальної послуги «соціальне таксі». Про це повідомляє сайт Київради.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 13 жовтня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Ініціаторками створення робочої групи стали депутатки Київської міської ради Марина Порошенко та Алла Шлапак.

«Наразі важливо створити робочу групу для напрацювання комплексного рішення щодо реального покращення цієї послуги. Таким чином ми зможемо якомога швидше всебічно забезпечити права маломобільних громадян, які потребують надання транспортних послуг. Київ має ставати зручнішим та безпечнішим для усіх громадян», – зазначила Шлапак.

Депутатка додала, що створення безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю «є одним із важливих завдань місцевої влади».

До складу робочої групи також виявили бажання долучитися депутатки Київської міської ради Юлія Уласик, Богдана Тимощук, Наталія Берікашвілі, Ярина Ар’єва.

В Київраді зазначають, що пілотний проект соціального таксі запустили у Києві восени минулого року. Кілька місяців міська влада тестувала послугу – зокрема, аби правильно сформувати маршрути транспортного перевезення та відпрацювати логістику.

Фото: Фейсбук