Серед наймасштабніших об’єктів – вулиці Оноре де Бальзака та Будівельників.

На дорогах столиці ремонтно-будівельний сезон 2021 року – успішний для виконання середніх ремонтів; станом на 1 листопада роботи закінчено на 60 об’єктах. Про це пише сайт КМДА з посиланням на КК «Київавтодор».

Повідомляється, що серед наймасштабніших об’єктів – вул. Оноре де Бальзака (від просп. Романа Шухевича до вул. Каштанової) — оновили більше 11 тис. кв. м покриття. На вул. Будівельників замінили 13 тис. кв. м покриття. Нібито оновлений завдяки середньому ремонту і б-р Чоколівський у напрямку пл. Севастопольської (влаштовано майже 16 тис. кв. м покриття). Начебто основні дорожні роботи закінчено на вул. Героїв Дніпра (ділянка від вул. Зої Гайдай до вул. Богатирської) — влаштували 2 шари покриття площею близько 7,5 тис. кв. м. і найближчим часом на вулиці планують нанести розмітку.

В КМДА кажуть, що тривають роботи на Гостомельському шосе, де крім оновлення покриття, хочуть реорганізувати схему організації дорожнього руху на перехресті з вул. Міською. Продовжується заміна деформаціних швів на Каховському шляхопроводі, а на вул. Петра Болбачана замість асфальтового покриття із тріщинами і нерівностями на тротуарі влаштовують бруківку, зазначають в міській адміністрації.

Нині у процесі – 5 об’єктів середнього ремонту. Роботи на них планують завершити до кінця року.

Нагадаємо, Кличко розповів як в наступному році ремонтуватимуть Хрещатик і Богдана Хмельницького.

Фото: Київрада