Відповідний проект рішення Київської міської ради вже готовий.

Департамент будівництва та житлового забезпечення завершив розробку ІІІ етапу проекту Програми комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в місті Києві. Про це повідомляє прес-служба установи.

«Одним із головних завдань розробки Програми є визначення меж територій комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в місті Києві, надання характеристики цим територіям, технічного стану житлових будинків за результатом візуального обстеження, визначення черговості реалізації Програми з формуванням паспортів територій застарілого житлового фонду в розрізі адміністративних районів міста Києва, з виділенням кварталів (мікрорайонів) проведення першочергової комплексної реконструкції. Після розгляду відповідними постійними комісіями Київської міської ради та затвердження Київською міською радою розробленої Програми, Департамент зможе здійснити заходи щодо подальшої реалізації зазначеної Програми» — вказано в повідомленні.

Наразі Департамент підготував проект рішення Київської міської ради «Про затвердження Програми комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в місті Києві», який буде надано на розгляд та погодження в установленому порядку.

Крім того, Департамент планує і надалі активно продовжувати співпрацю з Міністерством розвитку громад та територій України та Кабінетом Міністрів України у сфері комплексної реконструкції застарілого житлового фонду в місті Києві, вказує прес-служба.

Фото: Фейсбук