Виставка триватиме з 12 до 16 січня.

У київському «Довженко-Центрі» відкривається мультимедійна виставка про шлях української пісні «Щедрик» Миколи Леонтовича від фольклорної пісні до відомого на весь світ різдвяного гімну. Про це повідомляє прес-служба установи.

Мультимедійну інсталяцію від PHOTINUS studio покажуть у Музеї кіно «Довженко-Центру».

Виставка триватиме з 12 до 16 січня.

«Мовою сучасного мистецтва, через використання звуку, проєкцій, анімацій, кінетичних об’єктів, глядачі побачать історію Щедрика, точки перетину музичної композиції з історією України та світовою культурою» — вказано в анонсі.

Організатор виставки — Міністерство закордонних справ України, проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Адреса: вул. Васильківська, 1. Організатори попереджають про необхіжність дотримання карантинних правил усіма охочими відвідати захід.

Зауважимо, що в 2022 році виповнюється 100 років як варіант «Щедрика» в обробці Леонтовича прозвучав у Карнегі-холі в Нью-Йорку. Щедрівка стала суперхітом в американській версії — «Carol of the Bells». В оригінальному вигляді створено її було ще 1901 року.

Фото: Фейсбук