В Україні зареєстрували два Ан-148 з Росії. Обидва вже стоять в Борисполі

Новини
В Україні зареєстрували два Ан-148 з Росії. Обидва вже стоять в Борисполі

Обидва Ан-148 зареєстровані на нову українську авіакомпанію Air Ocean Airlines.

Про це повідомляє avianews.

Зазначається, що у державному реєстрі цивільних повітряних суден України виявили два літаки Ан-148, які раніше літали в російській авіакомпанії «Ангара». Вони випущені в Воронежі в 2011 і 2012 році. Реєстраційні посвідчення на них видані 7 жовтня.

За даними онлайн-радара flightradar24.com, один з авіалайнерів з новим українським номером UR-CTC 14 жовтня прибув з Кишинева в аеропорт Бориспіль. Другий борт з реєстрацією UR-CTF прилетів до Борисполя 15 жовтня.

Обидва Ан-148 зареєстровані на нову українську авіакомпанію Air Ocean Airlines. Їх новим власником значиться компанія CYPRUS AIRCRAFT LEASING 2 (CAL) LTD. У державному реєстрі юридичних осіб значиться, що нова авіакомпанія заснована 27 серпня 2020 року. Її власником вказаний Роман Трохимчук, а директором – Микола Мельниченко.

Для отримання сертифіката експлуатанта та старту польотів авіакомпанії потрібно було зареєструвати в Україні мінімум два літаки.

Зазначені Ан-148 літали в Сибіру в російській авіакомпанії «Ангара» з реєстраціями RA-61711 і RA-61714. Реєстрація була отримана через лізингову компанію «Ільюшин Фінанс Ко».

В ході експлуатації авіакомпанія зіткнулася з проблемами з підтримки льотної придатності літаків на тлі важких взаємин між Україною і Росією, які брали участь в цьому проекті. Це призвело до простою повітряних суден.

У серпні обидва Ан-148 опинилися в Кишиневі. На їх фюзеляжі були залишки лівреї колишнього експлуатанта і номери українського реєстру – UR-CTC і UR-CTF.

Як повідомляло видання “Мінтранс” у вересні цього року, посилаючись на відповідь Державіаслужби, на той момент літак Ан-148 (Ан-148-100В) входив в парк тільки однієї української авіакомпанії – «Україна». Цей перевізник займається обслуговуванням вищого керівництва держави.

Ан-148 – це регіональний реактивний літак. Серійно випускався в Воронежі і Києві. Практична дальність польоту Ан-148-100E з 75 пасажирами складає 4400 км. За даними Державіаслужби, в даний час Ан-148 (Ан-148-100В) складається в парк тільки однієї української авіакомпанії – «Україна». Цей перевізник займається обслуговуванням вищого керівництва держави.

Фото: телеграм avianews

Новини

17 Червня 2024

Делікатеси для тварин: Київський зоопарк закупить овочі та фрукти

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

15 Червня 2024

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Саміті миру

«мир в обмін територію на – це анексія»

14 Червня 2024

«Нам потрібен мир, але найперше слід гарантувати безпеку України і Європи»

Росія отримала від КНДР до 5 млн артилерійських снарядів – Міноборони Південної Кореї

Канада розширює санкції проти Росії

13 Червня 2024

У Києві прокурор привласнив речовий доказ – мільйонну суму

Всі новини ⇢