Вельс та Шотландія загалом виділили 100 млн фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні – Джонсон

Новини
Вельс та Шотландія загалом виділили 100 млн фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні – Джонсон

Уряди Вельсу та Шотландії, які входять до Сполученого королівства Великої Британії, долучилися до військової та гуманітарної підтримки України, повідомив британський прем’єр-міністр Боріс Джонсон увечері 4 липня.

Він повідомив про це за підсумками розмов із очільниками урядів цих установчих країн – першою міністеркою шотландського уряду Ніколою Стерджон та першим міністром Вельсу Марком Дрейкфордом.

«Вельський уряд пожертвував 35 мільйонів фунтів стерлінгів на нашу військову допомогу Україні, а вельські родини прийняли 3 тисячі біженців. Щойно мав хорошу розмову із першим міністром Вельсу про те, як ми можемо продовжити працювати разом проти російської агресії», – заявив Джонсон.

Він додав, що в розмові зі Стерджон «віщував успіх співпраці Сполученого королівства» в підтримці України.

«Я подякував шотландському уряду за внесок у 65 мільйонів фунтів, який збільшив військову допомогу Сполученого Королівства до 2,3 мільярда фунтів, а також за допомогу в розміщенні 6 тисяч українських біженців», – заявив голова британського уряду.

Читайте також: Борис Джонсон став почесним громадянином Одеси – Труханов

У квітні заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга назвав Британію «лідером у оборонній підтримці України, лідером в антивоєнній коаліції, лідером у санкціях щодо російського агресора».

Велика Британія є однією з найактивніших держав Заходу в питанні підтримки України на тлі агресії Росії.

Київ24

Новини

28 Березня 2025

Ердоган та Путін обговорили безпеку судноплавства в Чорному морі

Франко-британська місія в Україні: формати співпраці ще на стадії обговорення

27 Березня 2025

Засідання Контактної групи з оборони України відбудеться у квітні

Зеленський: важливо визначити склад європейського контингенту в Україні

Юрист пояснює причини другого громадянства Оленича

26 Березня 2025

У Києві викрили чотири схеми ухилянтів: затримано організаторів

Зеленський: Росія підтверджує небажання до миру атаками дронів

Суд виніс вирок за неправдиве повідомлення про замінування Південного мосту

25 Березня 2025

Зеленський розкрив деталі часткового припинення вогню та моніторингу

Держдеп США не коментує заяви про можливе визнання анексованих територій

Заборгованість киян за гарячу воду та опалення зросла до 8 млрд грн

24 Березня 2025

Дипломатія з росією: тиск і санкції на фоні агресії

Депутат Мережко про ілюзії США щодо припинення ударів по енергетиці росії

Всі новини ⇢