Відбулася Журналістська конференція в Бучі: маємо захистити історичну пам’ять України

Головне
Відбулася Журналістська конференція в Бучі: маємо захистити історичну пам’ять України
19 травня відбулася Журналістська конференція в Бучі — це спільний захід громадської організації Media Development Foundation та онлайн-видання «Українська правда».

 

Одноденна конференція стала майданчиком для обговорення ролі професійних медіа у висвітленні воєнних злочинів та порушень прав людини, а також етичних аспектів роботи журналістів в умовах повномасштабної війни.

 

Конференція має на меті захистити історичну пам’ять України, а також закликати до медійників у всьому світі й надалі висвітлювати події тих трагічних днів.

 

Спікерами конференції стали журналісти міжнародних видань The Washington Post, The Wall Street Journal, The New York Times, Voice of America. Українську медіаспільноту представляли медіаменеджери провідних незалежних редакцій, а також воєнні кореспонденти BIHUS.Info, hromadske.ua і Donbas Frontliner.

 Як повідомляє «Радіо Свобода», журналіст, воєнкор  Мар’ян Кушнір отримав спеціальну відзнаку від Bucha Journalism Conference, яка пройшла 19 травня в Бучі.

Нагороду Кушнір отримав за «непохитність відданості принципам і цінностям журналістської професії та винятковій мужності під час російсько-української війни».

Мар’ян Кушнір працює на «Радіо Свобода» з 2015 року, з 2022 року він активно висвітлює події, пов’язані з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. У березні 2022 року  Кушнір, виконуючи редакційне завдання, постраждав внаслідок удару російських військ на Київщині – у нього діагностували контузію.

У червні 2022 року Кушнір був одним із журналістів «Радіо Свобода», яких відзначив державними нагородами президент України Володимир Зеленський.

До слова, у Бучі частина будинків міста залишилась без водопостачання.

КиївNews