Раду було утворено як консультативно-дорадчий орган при міській адміністрації.

У четвер, 21 жовтня, відбулося перше засідання госпітальної ради при Київській міській державній адміністрації. Про це повідомляє сайт КМДА.

Раду утворено розпорядженням КМДА від 11 жовтня 2021 року як консультативно-дорадчий орган.

Очолив Раду перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, співголовою обрана депутат київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

До складу створеної інституції увійшли заступниця голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург, депутати Київської міської ради, представники громадськості, профспілок та комунальних медичних закладів столиці.

«На першому засіданні ради було обрано заступників голови та секретаря госпітальної ради, затверджено графік її роботи та створено робочу групу, що має у визначений термін розробити, опрацювати та надати міській владі пропозиції стосовно низки актуальних питань госпітального округу» — зазначають в КМДА.

В міськадміністрації нагадують, що госпітальну раду створено відповідно до постанови КМУ від 27 листопада 2019 р. № 1074 «Деякі питання створення госпітальних округів» (зі змінами).