Всі демонстраційні тести НМТ-2023 стали доступними на iLearn

Головне
Всі демонстраційні тести НМТ-2023 стали доступними на iLearn

Зазначається, що наразі на платформі iLearn можна пройти всі демонстраційні тести НМТ 2023 та 2022 років.

Він дозволяє практикуватись на офіційних та авторських тестах НМТ/ЗНО в умовах максимально наближених до справжнього національного мультипредметного тесту, який вже другий рік поспіль буде проводитися за допомогою комп’ютерів.

Регулярні заняття з тренажером допоможуть користувачам зрозуміти рівень своєї підготовки, визначити теми, на які потрібно звернути особливу увагу, а також позбутися страху перед тестуванням.

Після завершення кожного тесту тренажер надає користувачу зручний аналіз з кількістю правильних відповідей, набраних балів та детальною статистикою по кожному завданню.

Довідково:

iLearn — українська освітня онлайн-платформа, що допомагає випускникам шкіл безплатно підготуватися до вступних випробувань — таких як НМТ (Національного Мультипредметного Тесту) або ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання). На платформі iLearn доступні різноманітні матеріали для навчання — від відеокурсів до тренажерів і тестів. Платформа створена ГС «Освіторія», а її матеріали доступні кожному зареєстрованому користувачу.

Відомо, на повороті з Ворзеля на Бучу встановлять пам’ятні знаки та відновлять найбільший Прапор України.

КиївNews