Викрито окупанта, який вистрілив у мирного мешканця Київської області (ФОТО)

Новини
Викрито окупанта, який вистрілив у мирного мешканця Київської області (ФОТО)

Майор збройних сил рф отримав підозру у жорстокому поводженні з мирним населенням під час окупації Київщини. Окупант прострелив ногу мирному мешканцю. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура, передають “Kyiv24”.

Цей військовий країни-агресора вже є фігурантом у трьох інших кримінальних провадженнях, обвинувальні акти у двох з яких направлено до суду.

За наказом фігуранта підлеглі військовослужбовці позбавили волі 8 мирних мешканців окупованого села, щоб отримати інформацію про ЗСУ, та після цього розстріляли 5 заручників із вогнепальної зброї.

Розслідування виявило достатньо доказів причетності окупанта ще до одного воєнного злочину. В березні 2022 року підозрюваний перебував у селі Богданівка Броварського району. Спільно зі співслужбовцями він зайшов до будинку, де ховалися в підвалі мирні мешканці. Окупанти відкрили вогонь з вогнепальної зброї по стінах, після чого наказали всім присутнім зібратися біля входу в підвал.

Окупанти витягли з укриття беззбройного чоловіка та відвели до кімнати. Мирний мешканець без попередження отримав постріл у ногу від фігуранта, після чого майор погрожував йому вбивством, приставляючи зброю до голови. Лікарям довелося ампутувати потерпілому частину ноги через отримане вогнепальне поранення.

Нагадуємо, що СБУ розпочала кримінальне провадження щодо настоятеля храму УПЦ (МП) Віктора Талька, який допомагав російським загарбникам під час окупації Київщини. За даними СБУ, настоятель храму у селищі Бородянка міг сприяти рашистам у примусовому вивезенні до Білорусі практично 100 мешканців Київщини під час тимчасової окупації регіону. Також ведеться розслідування щодо функціонування російської катівні на території храму, яким опікується настоятель Віктор Талько.

Як раніше писали “Kyiv24”, колишній викладач столичної гімназії отримав підозру за фактом виправдовування та заперечення збройної агресії РФ проти України. 59-річний чоловік, який зараз працює охоронцем у навчальному закладі, дотримувався проросійських поглядів та поширював відповідні повідомлення у месенджері. Слідство з’ясувало, що підозрюваний надсилав текстові повідомлення, в яких виправдовував дії окупантів та агресію РФ проти України, а ворожі обстріли називав “відповіддю за Донбас”.

Київ24