Загроза атаки на Київ існує завжди: ЗСУ готують місто до оборони

Новини

Загроза повторного наступу російських окупантів на українську столицю з території Білорусі існує, а тому Збройні сили України готуються до оборони та зміцнюють межі. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, на сьогоднішній день у Білорусі немає ударного угруповання, а на полігонах РБ розташовано лише 9000 російських окупантів.

"Але загроза наступу існує, вона не знімається з порядку денного. Тому командуванням сил та засобів оборони Києва проводяться системні заходи щодо нарощування та підтримки наших військ у бойовій готовності. Проводяться певні заходи щодо злагодження органів управління, нарощуються та вдосконалюються системи інженерного обладнання, протиповітряної оборони , вогневої поразки противника, матеріально-технічного забезпечення тощо", - сказав Попко.

Нагадаємо, що повторний наступ російських окупантів з території Білорусі можливий у 2023 році. Про це стало відомо із статті, яку написав перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань безпеки та оборони генерал-лейтенант Михайло Забродський для видання Укрінформ.

За його словами, повністю виключити стратегічну загрозу наземного вторгнення з Білорусі неможливо, особливо через домовленості та неоднозначні заяви диктатора Олександра Лукашенка.

Він зазначив, що ймовірність появи ще одного фронту довжиною до тисячі кілометрів продовжує стати серйозним викликом для України.

Київ24