Заперечення суверенітету України Путіним несумісне з серйозними переговорами – ISW

Головне

Президент Росії Володимир Путін, продовжуючи заперечувати український суверенітет під час виступу у дискусійному клубі «Валдай» 27 жовтня, фактично засвідчив, що серйозні переговори із РФ є неможливими, йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW) за 27 жовтня.

«Президент Росії Володимир Путін продовжує відкидати ідею суверенітету України, що принципово несумісне із серйозними переговорами. Путін продовжив заперечувати український суверенітет під час виступу на дискусійному клубі «Валдай» 27 жовтня. Путін заявив, що «єдиною реальною гарантією українського суверенітету» може бути лише Росія, яка «створила» Україну… Заяви Путіна заперечують той юридичний факт, що Україна є повністю суверенною державою, що Російська Федерація визнала суверенітет України і що український народ існує як окрема нація. Увічнення Путіним наративу про те, що Україна та Росія – це єдиний народ, поділений на різні держави довільними історичними обставинами, вказує на його постійну мету – знищити українську державу та стерти саме поняття українського народу», – йдеться в повідомленні.

У ISW вважають, що ці заяви, поряд з багатьма діями Росії, повинні викликати «серйозні роздуми над питанням про те, чи є війна Росії проти України актом геноциду, оскільки геноцид юридично визначається як «дії, які здійснюються з наміром знищити, повністю або частково, національну, етнічну, расову чи релігійну групу».

Напередодні президент РФ Володимир Путін виступив на засіданні дискусійного клубу «Валдай», де заявив, що Захід бачить скрізь «підступи Кремля» і повторив раніше відомі наративи Кремля про «допомогу Донбасу», Україну і Росію «як єдиний народ» і державу Україна як «штучну державу». В ОПУ заявили, що висловлювання Путіна були сформульовані «за Фрейдом».

КиївNews

Новини

9 Грудня 2022

Частина української критичної інфраструктури «повністю зруйнована» – Кубраков

За вісім місяців війни громадянство Росії отримали 300 тисяч українців. Багато з них робили це вимушено

для звільнення українських заручників веду переговори з Москальковою

У Києві черги за маркою на честь звільнення Херсону (ФОТО)

За час повномасштабної агресії Росії загинули 184 спортсменів – Кулеба про «політизацію спорту»

ППО й обладнання для боротьби з безпілотниками. США готують новий пакет допомоги Україні – ЗМІ

Шольц вважає, що ризик застосування Росією ядерної зброї знизився

8 Грудня 2022

У Києві можуть під'єднати світлофори до резервного живлення

це вже пробували з Гітлером

Стало відомо про нові знахідки в єпархіях УПЦ (МП) – перепустки «федеральних радників РФ» та прапори «ЛДНР»

На територію ЗАЕС війська РФ завезли «Гради» і готують провокації – «Енергоатом»

Збирали дані для знищення ракетного озброєння ЗСУ – затримано подружжя шпигунів з РФ

Сьогодні на Київщині будуть чутні вибухи: працюють сапери

Всі новини ⇢