Зеленський відреагував на заяву Путіна про початок контрнаступу ЗСУ

Головне
Зеленський відреагував на заяву Путіна про початок контрнаступу ЗСУ

Українські військові дійсно проводять контрнаступальні дії на фронті, сказав президент Володимир Зеленський, коментуючи відповідку заяву російського лідера Володимира Путіна.

Відповідаючи на питання журналіста, чи відповідає дійсності заява російського диктатора Володимира Путіна про початок контрнаступу ЗСУ, Зеленський сказав, що контрнаступальні операції ведуться, але він не буде говорити, на якому етапі.

«Цікаво, що Путін сказав про наш контрнаступ. Важливо, що Росія відчуває, що їм недовго залишилось, на мою думку. Контрнаступальні та оборонні дії відбуваються в Україні. На якій стадії, не буду говорити детально», – сказав він.

Президент зауважив, що «всі відчують контрнаступальні дії українських військових». Він також наголосив, що не варто довіряти тим чи іншим Telegram-каналам і «особливо російському диктатору».

«Мені здається, довіряти треба нашим військовим. Я їм довіряю, я щоденно на зв’язку з нашими командувачами, Сирський, Тарнавський, Москальов, Залужний. Всі настроєні позитивно. Так Путіну і передайте», – додав Зеленський.

9 червня Путін заявив, що український контрнаступ нещодавно почався, і зазначив, що українські сили все ще мають наступальний потенціал. Путін заявив, що бої тривають уже п’ять днів, і що українські сили «не досягли своїх цілей на жодній ділянці бойових дій». Він додав, що російське військове командування «реалістично» оцінює поточну ситуацію і «буде виходити з цих реалій».

КиївNews

Новини

7 Грудня 2023

повторили важливість допомоги Китаю у запобіганні обходу РФ санкцій

там його очолив проросійський політик Драган Станоєвич

Байден звинуватив республіканців у «політичному шантажі» через провал допомоги Україні

6 Грудня 2023

Україна не прагне залежати від партнерів, але зацікавлена в співпраці

Верховний суд підтвердив – УПЦ (МП) має повернути Миколаївський собор у Кременці державі

Москва відкинула чергову пропозицію США про звільнення Вілана та Гершковича

5 Грудня 2023

Грузинський омбудсмен цього тижня відвідає Київ і Варшаву

WP проаналізувала контрнаступ України, який назвала «провальним»

Словенія до кінця року передасть Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування – Мінекономіки

4 Грудня 2023

Нардеп від ОПЗЖ відряджався в Угорщину на 6 днів, а пробув за кордоном 2 місяці і зустрічався з нев’їзним соратником Орбана – «Схеми»

Колишній «регіонал» Шпенов подав заяву на складання мандата – Стефанчук

це фейк, просять не писати туди

Всі новини ⇢