Зеленський їде до Британії – офіс Сунака

Новини
Зеленський їде до Британії – офіс Сунака

Президент України Володимир Зеленський 8 лютого відвідає Велику Британію, щоб зустрітися з прем’єр-міністром Ріші Сунаком, повідомили в офісі голови британського уряду.

За повідомленням, Зеленський також відвідає українських військових, які зараз навчаються в Британії, і звернеться до британського парламенту.

Як повідомляє Reuters, офіс Сунака також оголосив про плани розширити навчання Збройних сил України на морі та в повітрі і прискорити постачання військової техніки.

«Візит президента Зеленського до Великої Британії є свідченням мужності, рішучості й боротьби його країни, а також свідченням непорушної дружби між нашими двома країнами», – сказав Сунак.

Це буде перша поїздка українського президента до Великої Британії від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому минулого року.

В Офісі президента України про візит не повідомляли.

Напередодні речник президента Європейської ради Шарля Мішеля повідомив, що президента України Володимира Зеленського запросили особисто взяти участь у саміті лідерів Європейського союзу 9-10 лютого у Брюсселі.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Зеленський лише раз залишав країну для візиту до США, і на зворотному шляху заїжджав до Польщі.

21 грудня президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом США Джо Байденом у Вашингтоні та виступив у Конгресі з промовою, під час якої, серед іншого, подякував Сполученим Штатам за підтримку України.

Київ24

Новини

22 Березня 2023

У Києві судитимуть проросійського пропагандиста

МКС відкидає «погрози» після ордера на арешт Путіна

ДБР повідомило про підозру командиру львівського «Беркуту» за участь у вбивствах активістів Майдану

У найближчі місяці Литва надішле Україні нову військову допомогу – Науседа

Печери Києво-Печерської лаври відкрилися після перевірки комісією Мінкульту – УПЦ (МП)

У Київській області згоріла старовинна історична споруда (ФОТО)

У Криму по радіо оголосили поради щодо евакуації і повітряної тривоги. Окупаційна влада заявила про «злом»

МВФ і Україна попередньо досягли угоди на 15,6 млрд доларів – її має затвердити Виконавча рада

Україна відзначає першу річницю початку деокупації півночі – Зеленський

21 Березня 2023

Зеленський затвердив відзнаку «місто-герой України»

У Київській області оголосили нові об'єкти природно-заповідного фонду

Парламент запровадив іспити з основ Конституції, історії та державної мови для набуття громадянства України

Генеральний секретар НАТО застерігає Китай від постачання зброї Росії

Всі новини ⇢