Жартувала про бандерівців на тлі Кремля: засновниця бренду здорової їжі разом з сином Кернеса потрапила у скандал. Бренд почали бойкотувати

Новини
Жартувала про бандерівців на тлі Кремля: засновниця бренду здорової їжі разом з сином Кернеса потрапила у скандал. Бренд почали бойкотувати

Юлія Привалова написала уїдливий анекдот, який принижує українців.

Про це повідомив народний депутат Володимир Ар’єв.

“Є в Києві така компанія Yaro, яка пропонує здорову їжу. Але у компанії Yaro є засновниця, яка, здається, не дуже здорова. Себто, захворіла окупантами і антиукраїнськими анекдотами. Я купував їхню продукцію. Більше не буду і вас закликаю. Такі хвороби засновників лікуються тільки гривнею. Надійно“, – написав він на своїй Facebook-сторінці.

Йдеться про Юлію Привалову – засновницю бренду здорового харчування Yaro. Разом із чоловіком Данилом – сином екс-мера Харкова Геннадія Кернеса – вони з’їздили до Москви та зробили фото на тлі Кремля. Фото Юлія виклала на своїй Instagram-сторінці, і вже скоро на її адресу посипалася критика. Хтось із користувачів навіть написав у коментарях “Сепари”.

У відповідь на цей коментар Юлія написала уїдливий анекдот, який має намір принизити українців, котрих вона називає бандерівцями.

Наразі її сторінка в соцмережі вже закрита для перегляду будь-якого контенту та коментарів, а українці вже оголосили бойкот бренду.

Зазначимо, Юлія Привалова (дівоче прізвище Козак) є сестрою нардепа від “Слуги народу” Володимира Козака. А її батько – мер Сокирян, що у Чернівецькій області.

Фото: інстаграм, скріншот