Жителі селища Троєщина провели толоку – прибрали стихійні сміттєзвалища одразу на трьох вулицях
Новини![Жителі селища Троєщина провели толоку – прибрали стихійні сміттєзвалища одразу на трьох вулицях Жителі селища Троєщина провели толоку – прибрали стихійні сміттєзвалища одразу на трьох вулицях](https://kyiv.media/wp-content/uploads/2021/10/246877372_4468800719864160_6669990537953868952_n.jpg)
Під час толоки прибрали сміттєзвалища на вулицях Горького, Беца та Радосинській.
Про це повідомили у Деснянській РДА.
«Жителі селища проявили ініціативу та провели толоку. На жаль прибирають сміттєзвалища не ті, хто їх утворює. Одні утворюють, а прибирають інші. Вдячні всім учасникам толоки за небайдужість до благоустрою та санітарного стану рідного селища», – зазначили у повідомленні.
Толоку на сміттєзвалищах на вулицях Горького, Беца та Радосинській провели спільно з працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської райдержадміністрації.
Нагадаємо, що на вихідних активісти прибрали парк на Сирці. Винесли 30 мішків сміття та шини.
Фото: Фейсбук
Читайте також:
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →