Атестаційна комісія МОН скасувала попереднє рішення спеціальної ради.

Міністерство освіти та науки вирішило не присуджувати нардепу від ОПзЖ Іллі Киві науковий ступень. Атестаційна комісія МОН скасувала попереднє рішення спеціальної ради.

Про це у своєму Facebook написала нардепка від «Слуги народу» та очільниця підкомітету з питань вищої освіти комітету Верховної Ради з питань освіти Юлія Гришина.

«Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про скасування рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Ківі наукового ступеня кандидата наук з держуправління», — пояснила вона.

Також Гришина зазначила, що керівника спецради, наукового керівника та опонентів позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

Нагадаємо, раніше нардеп «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Захист відбувся 26 квітня в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. На ньому були присутні невідомі молодики, які не пускали на захід журналістів.

Згодом  з`ясувалося, що в дисертації Киви є підроблені довідки і брехня про виступи на наукових конференціях.

Фото: facebook